ورود دانشجویان

کتایون سپهری

مدیر عامل شرکت مشاوره مدیریت

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد واحد جنوب
مدیر عامل شرکت مشاوره مدیریت از 83 تا کنون

من به دلیل علاقه به توسعه فردی، و هم به واسطه ماهیت شغلم (مشاوره و آموزش) همواره به دنبال مطالعه، تحصیل و حضور در دوره‌های تخصصی مختلف هستم. بعد از اتمام تحصیلات در مقطع لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار کارهای مختلفی انجام دادم تا در نهایت متوجه شدم که حوزه کاری مورد علاقه‌ام مشاوره مدیریت است.
لذا بعد از 7 سال از اتمام دوره لیسانس برای ادامه تحصیل در رشته‌ی مرتبط یعنی مهندسی صنایع اقدام کردم و مشغول به تحصیل شدم. پس از اتمام این دوره نیز همیشه در فکر ادامه تحصیل بودم و برای ورود به مقطع دکترا دانشگاه‌های مختلفی را در ایران و چندین کشور از جمله هند، مالزی، ایتالیا، اسکاتلند و انگلیس بررسی کردم که البته دو مورد آخر بهترین موقعیت را داشتند. بیشتر می‌خواستم شرایطی را پیدا کنم که بتوانم به صورت ترددی درس بخوانم که کارم را هم داشته باشم تا در همین بررسی ها با دوره مدیریت اجرایی (DBA) آشنا شدم و به نظرم رسید که حداقل برای من و امثال من مزیت‌های آن خیلی بیشتر از PHD است و نتیجه بررسی‌هایی که انجام دادم نیز مرا بیشتر مطمئن کرد. در نتیجه دوباره مشغول بررسی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شدم که برگزار کننده این دوره‌ها بودند.

در شرایط تصمیم گیری ایمیلی از موسسه آموزش عالی بهار دریافت و البته بلافاصله به سایت بهار مراجعه کردم. با چند تماس تلفنی و گرفتن مشاوره، به این نتیجه رسیدم که بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای من بهار است و امروز که در پایان این مسیر هستم از این تصمیم و انتخاب، بسیار خوشحالم و خداوند مهربان را شکر می‌کنم.
سرفصل‌های دروس انتخابی، اساتید و مشاوران بسیار فرهیخته و متخصص از یک طرف، مدیر، مسولین و کادر بسیار صمیمی و حرفه‌ای بهار باعث شدند تا من ضمن افزودن به دانش و مهارت تجربه خود، لحظات شادی را نیز سپری کنم.

علاوه بر آن به علت ماهیت رشته‌های مدیریت اجرایی، فراگیران موسسه نیز در مراحلی از زندگی کاری خود قرار دارند که بی شک یک شبکه دوستی و همکاری بسیار حرفه‌ای و صمیمی را برای همیشه برای هم ایجاد می‌کنند.
از همه شما بسیار سپاسگزارم و خیلی خوشحالم که جزیی از بهار هستم.

{* *}