ورود دانشجویان

شاهین فاطمی

مدیرعامل صنایع چرمی درسا

چرا موسسه بهار را برای سپری کردن این دوره ها انتخاب کرده اید ؟
بنده همیشه به شرکتها و یا مجموعه هایی که به طور تخصصی بر روی یک موضوع فعالیت می کنند علاقه مند بوده ام ، چرا که به نظر من مجموعه هایی که چندین فعالیت دارند نمی توانند رضایت کامل مشتری را بدست آورند . از اینرو بعد از اینکه مطمئن شدم موسسه بهار علاقمند به آموزش های تخصصی در حوزه مدیریت عالی کشور را دارد در این موسسه ثبت نام نمودم.
به اعتقاد من انسانها همیشه نیاز به رشد و توسعه خودشان دارند و در حقیقت مدارس تخصصی کسب و کار ( Business school )برای مدیران اجرایی بوجود آمده که بدلیل مشغله زیاد فرصت شرکت در دوره های آکادمیک چند ساله را ندارند و در عین حال نیاز به دوره های تخصصی کوتاه مدت دارند که در عین کاربردی بودن به روز نیز می باشند ، چرا که اساتید این امکان را دارند که جدیدترین مطالب تخصصی روز را در اختیار دانش پژوهان قرار دهند . بنابر این دوره های یکساله مدیریتی برای من و دیگر مدیران جذاب و کاربردی است .


قبل از ورود به دوره چه انتظاری داشتید و اکنون میزان انتظارات شما بر آورده شده است ؟
اینجانب ورودی کد6 بودم و به دلیل اینکه دوره های اولیه موسسه بود نقاط قابل بهبودی در موسسه و یا در بین اساتید وجود داشت . ولی بزرگترین نقطه قوت موسسه بهار که من و بقیه افراد را جذب کرد روحیه مدیریت ارشد موسسه در رابطه با پذیرش انتقادات و اقدام فوری برای اصلاحات بود و این بزرگترین نقطه قوت موسسه بهار به شمار می رود .

این دوره تا چه حد در زندگی و پیشرفت شغلی و اجتماعیتان تاثیر گذار بوده است ؟
بسیار زیاد ، تا آنجا که تا به امروز بیش از 10 نفر از کارمندان شرکت درسا تشویق شده اند که در مجموعه بهار دوره MBA را بگذرانند . بزرگترین اتفاق MBA این است که انسانها را از رشد تک بعدی به سمت توسعه پایدار سوق میدهد و این بزرگترین رویکرد در توسعه و پرورش مدیران متخصص یک کشور میتواند باشد .