ورود دانشجویان

 

هدف و ضرورت دوره:


DBA بازاریابی سطح عالی تحصیلات کاربردی است که با هدف توسعه ی بازار برای افراد حرفه ای در کسب و کار ایجاد شده تا با تمرکز بر سطح پیشرفته ی دروس بازاریابی به افزایشکارایی سازمان و درجات بالاتر از سمت های اجرایی و رهبری که در طول تحصیل می آموزند، دست یابند.

این دوره بر مدیریت همه کالاها و خدمات تمرکز می کند تا از بین روش های سنتی و قدیمی بازاریابی که جنبه های اخلاقی و قانونی دارند، روشی نوین را کشف کند.
دوره DBA بازاریابی مهارت های زیادی را برای گذار از پیچیدگی های بازاریابی جهانی به افراد می آموزد و به این مهم می پردازد که چطور این مهارت ها می توانند در نتایج کسب و کار تأثیر بگذارند و فارغ التحصیلان را برای فرصت های شغلی در دانشگاه ها، رهبری و یا مشاوره در بخش های تحقیقات بازار، خدمات مشتری ، فروش، بازاریابی مستقیم و ارتباطات بهینه با مشتریان آماده می نماید.

دوره DBA  بازاریابی در طی دو سال علمی و پژوهشی برگزار خواهد شد جهت مشاهده ی سرفصل های دو بخش بر روی حوزه های دانش کلیک فرمائید. 

 سرفصل های این دوره عبارتند از :

طراحی کمپین پیشبرد فروش و تبلیغات
استراتژی بازاریابی
بازاریابی بین الملل
توسعه کسب و کار
مدل های ذهنی مدیران موفق
استراتژی پیشرفته و مدل کسب و کار
آینده پژوهی راهبردی ( فردی و سازمانی )
کارآفرینی و نوآوری در کسب و کار
رفتار سازمانی و منابع انسانی پیشرفته
مدیریت پیشرفته سرمایه گذاری و بورس
بازاریابی و برندینگ پیشرفته
مسئولیت اجتماعی و تصمیم گیری

+

پروژه عملیاتی پایان دوره 

 
  1. دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد رشته های بازرگانی یا گذراندن دوره MBA بازاریابی و فروش
  2. دارا بودن سابقه کار مرتبط با بازاریابی 
  3. پذیرفته شدن در مصاحبه حضوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره و مصاحبه حضوری می توانید پیش ثبت نام مربوط به این دوره را در تقویم آموزشی دوره های در حال برگزاری تکمیل نمائید.

{* *}