ورود دانشجویان

 

معرفی دوره :

  دوره مدیریت هنــر یا Art MBA ، شامـل دروس مدیریتی و مدیریت هنـــر و با هدف بهــره بردن از دانش مدیریـت و کسب و کـارنوین در رشتــــه ها و کسب وکارهای هنری می باشـد.
امــروزه در هر حوزه ای از کسب و کار فعالیت داشته باشیـم ، نیــاز داریم که با مهـارت هـا و علوم روز مدیریت دنیا آشنا شویم که جامعه هنر وافراد فعال در حوزه ها و کسب وکارهای هنری ازاین قاعده مستثنا نیستند.  حال، با این خلا مواجه هستیم که بسیاری از مدیران هنری فقط  در یکی از دو حوزه مدیریت و هنر تبحر دارند. از همین رو دوره مدیریت هنر یا Art MBA  خدمتی متمایز به جامعه هنر بشمار می رود و مخاطبان اصلی آن را هنرمندان و مدیران هنری تشکیل می دهند که فقط صرفا کار هنری انجام نمی دهند و به نوعی در کار خود وارد حیطه های مدیریتی  شده اند و این مسئله دارا بودن هر دو بعد مدیریت و هنر را برایشان الزامی می سازد.
​برای مطالعه ی سرفصل های دوره بر روی کشوی"حوزه های دانش" کلیک فرمائید .

 

دوره مدیریت هنــر یا Art MBA ترکیبی از علوم نوین مدیریت ( مدیریت اجرایی ) و دانش هنر( تبلیغات، سبک شناسی، بازارشناسی ، ارتباطات و ...) است .

سرفصل دروس در چارچوب دانش روز جهان برگرفته از سرفصل های معتبرترین دانشگاهها و مراکز آموزش حرفه ای خارج از کشور که به تازگی چنین دوره هایی را به اجرا دراورده اند طراحی شده و با شرایط محیطی کشور ایران تطبیق داده شده است.

این دوره برای اولین بار در ایران، توسط موسسه بهار در اسفند 94 آغاز گردید و تا به الان 5 دوره ی آن برگزار شده است .

Art MBA در طی دو دوره پنج الی شش ماهه برگزار خواهد شد و برخی از سرفصل های آن عبارتند از :

دروس دوره اول (پایه) :

- تئوری های مدیریت و طراحی و تدوین ساختار سازمانی

- رفتار سازمانی

- منابع انسانی 

- اصول و فنون مذاکره

- حسابداری و اقتصاد برای مدیران

-اقتصاد هنر

-مدیریت استراتژیک

دروس دوره دوم( تخصصی) :

- بازاریابی تبلیغات و بازارشناسی هنری

برندینگ و IMC

مدیریت دیزاین

- پرسنال برندینگ

- مدل های ذهنی و روان شناسی هنر 

- خلاقیت در هنر 

- بازی های مذاکره 

- کارآفرینی هنری 

 

برای شرکت در دوره تخصصی مدیریت هنر، نیاز هست که دانش پژوهان تحصیلات و یا سابقه کاری مرتبط با هنر داشته باشند .

اگر در یکی از دسته های مذکور هستید می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی درباره دوره کلیک کرده و  فرم پیش ثبت نام مربوط به دوره ی  Art MBA را تکمیل نمائید.